niedziela, 31 marca 2013

Początki bywają trudne.



Nie za bardzo wiem jak zacząć, założyłam tego bloga po to żeby czasami zrobić coś dla siebie, podzielić się z całym światem inspiracjami, przemyśleniami, pomysłami, nowymi łupami, podyskutować o niedawno obejrzanym filmie, czy ciekawej książce. Może to bardziej przez ciekawość gdyż maniakalnie przeglądam różnego rodzaju blogi, często znajduję tam różne inspiracje i sama chciałabym być taką dla kogoś, mam nadzieję że mi się uda, a ponieważ jest późno pożegnam się już. 



 Do usłyszenia :) 

4 komentarze:

  1. Życzę powodzenia w blogowaniu :-) Ja też nie dawno zaczęłam i wiem, że początki są trudne
    PS Dzięki za odwiedziny i mam nadzieję, że będziesz zaglądać częściej :)

    OdpowiedzUsuń
  2. nie pozostało mi życzyć Ci nic innego, jak powodzenia! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. zyczymy powodzenia i obserwujemy! :) zapowiada się ciekawie :)

    http://being-brainwashed.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń